Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Odkazy pre žiakov Žiacky parlament Školská jedáleň Kontakt Napíšte nám

„BATERKY NA SPRÁVNOM MIESTE“

Projekt s názvom „BATERKY NA SPRÁVNOM MIESTE“ je podporený záštitou Ministerstva Životného prostredia.

Cieľom projektu, je organizovanie zberu malých prenosných batérií pre školy a tým podporiť výchovu a súťaživosť mládeže.

Za podpory spoločnosti MACH Trade s.r.o. a dovozcov malých prenosných batérií ako napr. EMOS, VARTA, ENERGIZER a iný, sme zahájili  súťaž „Zbieram baterky!“ 2012/2013.

Hlavnou cenou súťaže v predchádzajúcom školskom roku 2011/2012 bola Škola v prírode a iné zaujímavé ceny, ktorými sme odmenili 400 škôl z celej Slovenskej republiky.

Obraciam sa na Vás s prosbou o podporu nášho projektu a to v podobe Vašej účasti v našej súťaži „Zbieram baterky“, ktorá pomôže podporiť zber malých prenosných batérií a dostane sa tak do povedomia občanov a detí v Slovenskej republike.

Žiaci môžu nosiť batérie do zberného kontajnera vo vstupnom vestibule školy.

Vážení rodičia a žiaci naša príroda Vám ďakuje!

V šk. roku 2013/2014 sme nazbierali 93 kg použitých bateriek.

Bližšie informácie : http://www.malebaterky.of.sk/sutaz-zbieram-baterky-2/