Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Pre žiakov Žiacky parlament Školská jedáleň Kontakt Napíšte nám

Školský klub detí

O našom klube...

Vážení rodičia, žiadame Vás, ak chcete zaplatiť poplatok za ŠKD na viac mesiacov, môžete tak urobiť od septembra iba do konca kalendárneho roka, najneskôr do 15-teho decembra. V januári môžete zaplatiť poplatky na ďalšie mesiace, až do júna.

Tento postup je potrebné dodržať z dôvodu, že základné školy sú financované na kalendárne roky.

Číslo účtu: SK96 5600 0000 000 858906006, pri platení je potrebné zadať variabilné číslo žiaka!

Ďakujeme, vedúca ŠKD