Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Odkazy pre žiakov Žiacky parlament Školská jedáleň Kontakt Napíšte nám

Biely TULIPÁN 2017 Biely tulipán 2016 28.6.2016 - VYHODNOCOVACIA SPRÁVA - EMPATHY BLACK BOX Bratislava 3.12. 2015 - Priateľské stretnutie partnerov a spoluorganizátorov Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra 3.12. 2015 – „Tulipánové popoludnie“ 29.9.2015 Darujem ti tulipán - "Empathy Black Box" 28.9.2015 – ČIERNY/ BIELY SVET – prednáška a projekcia 25. 9. 2015 – SEPTEMBROVÝ TULIPÁN – Divadelná Nitra Projekt Darujem ti tulipán Darujem Ti tulipán január 2015 16.5. – 17.5. – Májový tulipán Darujem Ti tulipán 2014 JÚNOVÝ TULIPÁN 2014 Tuplipán pre deti z Iraku

16.5. – 17.5. – Májový tulipán

Žiaci 4.B a deti zo ZŠI pre slabozraké a nevidiace deti v Bratislave sa spolu zúčastnili úžasného  víkendového integračného tvorivého pobytu v prírodnom areáli Stará Myjava,  pod názvom Májový  tulipán.

Na deti čakal bohatý program – grafitti workschop pod vedením pani Elenky, kde si všetky deti vyskúšali osobitý spôsob maľovania  sprejom na pripravenú plochu. Po týchto tvorivých aktivitách nesmela chýbať bubnovačka s Thierrym. Motokáry, horolezecká stena, rybačka i trampolína boli súčasťou  poobedňajších aktivít pripravených pre deti. Spoločná opekačka, pochod nočným lesom a diskotéka ukončila celodenný program. Druhý deň na nás čakal tiež nabitý program, ktorého súčasťou bola pripravená prednáška a prezentácia 4.B triedy pre bratislavské deti o velikánovi našich dejín M.R.Štefánikovi, keďže sme sa nachádzali blízko jeho rodiska a nasledoval aj výstup na Štefánikovu mohylu na Bradle a návšteva múzea M. R. Štefánika v Košariskách.

Celé podujatie sa nieslo v príjemnej a priateľskej atmosfére. Od prvého dňa medzi našimi a bratislavskými deťmi vznikli priateľstvá, čo bolo taktiež cieľom tohto projektu. Veľká vďaka patrí pani Elenka Károvej a našej škole za možnosť zúčastňovať sa takéhoto projektu.

Do galérie Májový tulipán boli pridané fotografie.

I.P.

POĎAKOVANIE

Milá pani riaditeľka,

Chcela by som sa srdečne poďakovať za účasť detí a paní učiteliek Poliakovej a Bohátovej zo ZŠ kniežaťa Pribinu na akcii MÁJOVÝ TULIPÁN 15, ktorý sa konal v dňoch 16. a 17. mája 2015 na Starej Myjave.

Chcela by som aj touto formou poďakovať za veľmi milé a pokojné správanie sa detí, za vynikajúci láskavý prístup ich pedagogického sprievodu a najmä za neuveriteľnú prácu  p.Poliakovej a detí pri príprave a prezentácii prednášky o generálovi M. R. Štefánikovi.

Deti zo 4.B pripravili prednášku na vynikajúcej obsahovej a technickej úrovni a veľmi vtipnou formou sa striedali pri jednotlivých kapitolách zo Štefánikovho života. V prednáškovej sále, ktorú sme mali v rekreačnom zariadení Stará Myjava k dispozícii, pred všetkými účastníkmi zájazdu predviedli super zaujímavú prednášku aj diskusiu.

Klobúk dole.

Bola to dôležitá skúsenosť nielen pre Vaše deti, ale aj senzačný vzor pre ostatné zúčastnené deti a učiteľov.

Deti si oddýchli v krásnej prírode a na výtvarných a hudobných workshopoch sa riadne vyšantili.

No navyše sa nám návštevou mohyly na Bradle a múzea M.R.Štefánika v Košariskách a vďaka prednáške Vašich detí, naisto podarilo zafixovať význam  veľkej postavy slovenských dejín M.R.Štefánika, do mysle a duší detí tou najlepšou formou

Ďakujem

akad.soch. Elena Kárová