Biely TULIPÁN 2017 Biely tulipán 2016 28.6.2016 - VYHODNOCOVACIA SPRÁVA - EMPATHY BLACK BOX Bratislava 3.12. 2015 - Priateľské stretnutie partnerov a spoluorganizátorov Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra 3.12. 2015 – „Tulipánové popoludnie“ 29.9.2015 Darujem ti tulipán - "Empathy Black Box" 28.9.2015 – ČIERNY/ BIELY SVET – prednáška a projekcia 25. 9. 2015 – SEPTEMBROVÝ TULIPÁN – Divadelná Nitra Projekt Darujem ti tulipán Darujem Ti tulipán január 2015 16.5. – 17.5. – Májový tulipán Darujem Ti tulipán 2014 JÚNOVÝ TULIPÁN 2014 Tuplipán pre deti z Iraku

Biely TULIPÁN 2017

Celodenný integračný workshop pre zrakovo postihnuté deti z Bratislavy, detí zo ZŠ kniežaťa Pribinu a detí irackých azylantov – je jedným z tradičných podujatí projektu Asociácie Divadelná Nitra Darujem ti tulipán.

Deti z Nitry pricestovali za svojimi zrakovo postihnutými kamarátmi, aby sa stretli v Klube Darujem ti tulipán na ZŠI v Bratislave. Nielen tvorivá atmosféra, ale aj duch priateľstva sa podpísali na úžasnej atmosfére, v ktorej privítali exotického Mikuláša. Deti si zaspievali, zabubnovali, iracké deti nám zaspievali svoje vianočné pesničky. Zahanbiť sa nedali ani naše deti zo 4.C triedy. Okrem Mikuláša sme privítali aj pani Darinku Károvú, riaditeľku medzinárodného festivalu Divadelná Nitra a pracovníkov spoločnosti Deloitte Slovensko. Naši  štvrtáci odovzdali pre pani  Elenku Károvú darček od našej pani riaditeľky Mgr. I. Mikovej a svojim  kamarátom podarovali medovníkové srdiečka. Barborka zo 4.C triedy svojim kamarátom ponúkla sladkosti, ako meninové pohostenie. Celým dňom sa niesla predvianočná nálada a stretnutie ukončila pieseň Tichá noc, ktorá sa niesla celou školou.

-POL-