Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Odkazy pre žiakov Školská jedáleň Ochrana osobných údajov Kontakt Napíšte nám

Úhrada stravného

Pokyny

Úhrada stravného : Stravné sa hradí platbou na účet - internetbankingom alebo prevodným príkazom cez banku.
Odporúčame rodičom, aby si zadali v banke trvalý príkaz na úhradu stravného v ktorom zadajú číslo účtu a variabilný symbol dieťaťa.

Odporúčané sumy pre trvalé príkazy :

1. stupeň :     : 25,- €

2. stupeň :    :  27,- €

Údaje k platbám :

Číslo účtu:                           IBAN:SK48 5600 0000 000 858909004

Nezabudnite zadať VS dieťaťa, bez variabilného symbolu nedokážeme identifikovať platbu.

D ô l e ž i t é   pri platbe poštovou poukážkou !!!!!!!!

Pri platbe poštovou poukážkou na účet  je dôležité do správy  pre adresáta uviesť priezvisko a triedu stravníka (dieťaťa), resp. VS dieťaťa.

V prípade, že platíte poštovou poukážkou, je potrebné  napísať do kolónky KÓD SLUŽBY - 03, vtedy pošta prepošle údaje zo šeku a my môžeme identifikovať a priradiť platbu k žiakovi.

Bez týchto údajov nie je možné identifikovať, za koho bolo stravné uhradené.

Termín platieb :

Trvalý príkaz treba zadať do 25. dňa v mesiaci.

Upozorňujeme na dodržiavanie termínu úhrad za stravné vždy do 25. dňa v mesiaci vopred.

V prípade, že platba nebude včas na účte ŠJ, nebude možné stravu vydať.

za september a október - 2 x platba za dva mesiace, v septembri - ihneď po ozname vedúcej ŠJ prostreníctvom informačného letáku, najneskôr do 10.9.

za november a december - 1 x platba za dva mesiace do 25.10.

Platby za ďalší kalendárny rok je možné uhrádzať len v novom roku ( až po 1.januári ), nakoľko sme rozpočtovou organizáciou a účet musí byť do konca roka nulový.

za január - 1 x platba do 10.1.

za február - 1 x platba do 25.1.

za marec -1 x platba do 25.2.

za apríl -1 x platba do 25.3.

za máj - 1 x platba do 25.4.

za jún - 1 x platba do 25.5.

Odhlášky :

Odhlášky sú možné denne od 7.00 hod. do 14.00 hod. na nasledujúci deň

a iba v pondelok ráno do 7,15. (len telefonicky).

Odhlásiť dieťa môžete osobne, telefonicky na tel. čísle:  037/ 74 11 860

a prostredníctvom webovej stránky školy (komunikácia - školská jedáleň).

Hmotná núdza :

V prípade, že ste v hmotnej núdzi a žiadate o odpustenie poplatku, ste povinní vypísať a doručiť vedeniu školy nasledovnú žiadosť:

odpustenie_poplatkov_SKD_aSJ.docx

Koncoročné vyúčtovanie :

Preplatky budú zasielané na číslo účtu, z ktorého prichádza platba.

Mesačne budete upozorňovaní prostredníctvom webovej aplikácie na výšku nedoplatku.

Nedoplatky budú riešené aj telefonickým vyrozumením.

Stravná jednotka :

Od 1.9.2013 nadobúda účinnosť dodatok č.5 k VZN Mesta Nitry č.21/2008. Hlavné zmeny, ktoré sa týkajú  ZŠ:

Výška príspevku zákonného zástupcu dieťaťa alebo žiaka na nákup potravín na jedno jedlo podľa vekových kategórií stravníkov - v sume stanovenej MŠVVaŠ SR pre štvrté finančné pásmo nákladov na nákup potravín na jedno jedlo podľa vekových kategórii stravníkov:

1.stupeň   1- 4 ročníka   1.09 €
2.stupeň   5- 9 ročníka   1.16 €
                zamestnanci   1.26 €

Čip :

Upozorňujem rodičov žiakov, že prvý čip stravník po prihlásení sa na obed dostane žiak zadarmo, pri strate čipu musíte zaplatiť 3.- €.

Čip bude oprávňovať žiaka na odber obedov.

Čip môžete zakúpiť u zástupcu riaditeľky školy p.Madu, v čase od  7,30 - 8,00 a 13,30 - 14,00 hod.

Obed sa vydáva  len  na čip. V prípade, že si ho stravník zabudne v deň stravy, nahlási to vedúcej ŠJ.

V školskom roku 2018 / 2019 sa obedy vydávajú

od  11:30  do  14:00  hod.