Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Odkazy pre žiakov Žiacky parlament Školská jedáleň Kontakt Napíšte nám

Veselé zúbky

„Veselé zúbky 2014“

Spoločnosť dm drogerie markt pripravila tento rok pre žiakov prvého stupňa vzdelávací projekt „Veselé zúbky“, ktorý učí nielen deti, ale aj ich rodičov, prečo a ako sa majú o svoje zúbky správne starať.

Do tohtoročnej súťaže sa zapojili žiaci prostredníctvom maľovania obrázkov a natočením „videa plného zúbkov“ k piesni Trvalé zúbky.

V úlohe spevákov sa ocitli žiaci 2.C a 3.B triedy. Po náročných kamerových skúškach priznali, že byť spevákom, nie je vôbec ľahké !

Spievanie novej pesničky a kamerovanie boli pre deti veľkou skúsenosťou. Veríme, že prostredníctvom projektu „Veselé zúbky“ sa zábavnou a inovatívnou formou naučili používať vhodnú techniku čistenia zúbkov, ktorú budú používať po celý život.

http://1drv.ms/1h7AlvJ video z projektu

Do galérie Veselé zúbky 2014 boli pridané fotografie.

Báreková, Verešová