Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Pre žiakov Žiacky parlament Školská jedáleň Kontakt Napíšte nám

Novoročný turnaj v stolnom tenise

Dňa 20.1.2015 organizovalo CVČ Domino v priestoroch na Chrenovej Novoročný turnaj v stolnom tenise pre žiakov Základných škôl. Naša škola, ktorá už tretí rok po sebe úspešne vedie CVČ v záujmovom útvare stolného tenisu, sa turnaju zúčastnila. V silnej konkurencii chlapcov sa nám žiaľ nepodarilo prebojovať na medailové pozície, avšak dôvod na radosť sme mali v kategórii dievčat, kde sa Sabíne Berkyovej podarilo získať 3.miesto. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa elánu do ďalšieho tréningu.

Do galérie Pingpongová návšteva z Nemecka a Novoročný turnaj boli pridané fotografie.

-Mgr. Petra Kasanová-