Novinky Zmluvy, faktúry Základné informácie Projekty Školský klub detí Rada školy Pre rodičov Pre žiakov Žiacky parlament Školská jedáleň Kontakt Napíšte nám

Separujeme odpad

Projekt „Separujeme odpad“

V máji sme zareagovali na výzvu Nitrianskej komunitnej nadácie a firmy Bramac, Strecha pre tvoj nápad, vypracovali projekt  a na našu veľkú radosť, náš projekt bol spolu s ďalšími ôsmimi projektami  podporený.

Dňa 7. júna sme sa s piatimi žiakmi zúčastnili milej akcie, odovzdávania grantového šeku. Stretli sme sa so zástupcami Nitrianskej komunitnej nadácie a firmy Bramac. Získali sme 858 € na realizáciu separovaného zberu na našej škole.

Nitrianska komunitná nadácia pripravila pre deti pútavý program a rôzne hry, kde deti získali zaujímavé ceny. Prežili sme  príjemné slnečné dopoludnie. Odchádzali sme plní dojmov a s odhodlaním naplniť zámer nášho projektu. V septembri začneme s realizáciou, do ktorej budú zapojení žiaci prvého aj druhého stupňa. Veríme, že to bude poučné a zároveň aj zábavné.